czwartek, 26 lutego 2015

PIERWSZA ROCZNICA BLOGA!

Cześć wszystkim, dzisiaj mój blog obchodzi Pierwsze urodziny !! Właściwie miały one miejsce 9 lutego, ale troszkę się zagapiłem ( szybko ten czas leci ) No i chciałbym wam wszystkim podziękować za to, że wspieraliście mnie na swój sposób nawet wyświetleniami :)
Mój blog w ciągu tego wspaniałego roku uzyskał liczbę prawie już 8 000 wyświetleń ! Naprawdę bardzo wam dziękuję, na blogu pojawiła się też masa miłych komentarzy, pewnie nazbierało się już prawie 100 :) SERDECZNIE wam wszystkim dziękuję za wsparcie, a w szczególności dziękuję użytkownikowi Karmnik, oraz serdecznie pozdrawiam. To właśnie on zamieścił najwięcej komentarzy na moim blogu, i to właśnie on ( inni oczywiście też ) wspierał mnie miłymi komentarzami :) Teraz bez zbędnego męczenia was chciałbym was zaprosić na pokaz zdjęć, które dość dobrze ujmują, jak zmieniały się moje umiejętności :)

Tak na początku wychodziły mi zdjęcia :) Teraz wybrałbym inny sprzęt i otoczenie :)Dzięki mojej wytrwałości i waszej motywacji doszedłem do liczby ponad 220 postów !!!!!!!!Potem jak widać po tych dwóch zdjęciach, na wiosnę jakość moich zdjęć już się poprawiła !!!!

Kiedy zacząłem fotografować owady, lub jak w tym przypadku pszczoły, blog rozkręcił się na całego, a wyświetlenia powiększały się( na razie żadnych komentarzy ).
Kiedy zrobiłem te zdjęcia, byłem z siebie już zadowolony :)

Kiedy udało mi się zrobić pierwsze zdjęcia rybek w makro, byłem bardzo szczęśliwy :) A wy przy okazji zaczęliście pisać komentarze pod postami :) W tej chwili pod co drugim postem znajdują się wasze opinie :)
No i to już koniec mojej historii umiejętności :) Dzięki wam dotrwałem do tego Jubileuszowego
momentu :) Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję !!!!!!!!


Pozdrowienia dla wszystkich !!