środa, 11 marca 2015

Z szuflady- Biedronka Siedmiokropka(septempunctata)

Hej, witam serdecznie wszystkich po dłuższej przerwie wywołanej moją chorobą ;/
Ale nie martwcie się !! Dzisiaj powracam, i mam zamiar wygrzebać przed nowo rocznymi łowami, jak najwięcej zdjęć ze starych folderów( z szuflady ) :D Bo jak wiecie idzie wiosna i lato( na razie jest zima ), czyli następne setki gatunków robaczków, których nie widziałem jeszcze nigdy :) W tym nowym roku blogowym, powracam z nowym sprzętem do łapania tych małych gadów ;D Mam nadzieję, że się cieszycie. I chciałbym wam podziękować za tą niesamowitą aktywność na moim blogu ! Nie wstawiam postów od tygodnia albo jeszcze dłużej, a tu miła niespodzianka ! Nagle wskoczyło już 8300 wyświetleń. to oznacza, że czekacie :) A tym samym motywujecie mnie do dalszego działania na blogu.

A dzisiaj zdjęcia właśnie z takowej szuflady, czyli najbardziej obfocona biedronka na świecie ! Czyli siedmio kropka ! Szczerze nie będę już jej chyba nigdy robił zdjęć :P
Oto nasza boża krówka:
 To jest w miarę ładne :)

Jak widzicie używałem tutaj lampy pierścieniowej, która niestety nie sprawdziła się tak jak miała się sprawdzić ! :( Trochę szkoda bo był to mój pierwszy gadżecik oprócz samej puchy i 18-55mm ;')
No, ale cóż ja mogę zrobić ? Mam jaśniejszy obiektyw i ostrzejszy, więc....


=============================================
mam nadzieję, że się podobało ! Za miesiąc, lub wcześniej, lub także później zacznę biegać po robaki ! A na razie muszę coś dla was wycisnąć z resztek po tym całym roku ;)
Siemka !